صفحه اصلی  |   درباره ما  |   تجهیزات هتل  |   خبرنامه  |   تبلیغات  |   اطلاعات هتل های ایران  |   بانک اطلاعات  |   تماس با ما
 
 
» تازه ها و خواندنی ها » خواندنی ها
زیباترین کشور جهان کجاست؟ 91/03/07
کد خبر 200
ارسال به دوستان
Send

به نظر شما زیباترین کشور جهان از نظر بهره مندی از مناظر زیبا کجاست؟ ایتالیا، فرانسه، یونان، اسپانیا، هند، چین، افریقای جنوبی و یا ایران خودمان؟ بد نیست بدانید هیچیک از این گزینه ها در جمع پنج انتخاب نخست کاربران دو سابت پرطرفدار تویتر و پینترست نیستند!

سایت هتلداری و تجهیزات هتل، لتونی 3

چندی پیش دو سایت مذکور طی فراخوانی از کاربران خود خواستند تا زیباترین کشور دنیا را از نگاه خویش با توجه به مناظر زیبای آن انتخاب کنند که تاکنون و در کمال تعجب کشوری در صدر فهرست قرار گرفته که کمتر کسی احتمال آن را می داد؛ لتونی!

 

سایت هتلداری و تجهیزات هتل، لتونی 1

سایت هتلداری و تجهیزات هتل، لتونی 2

سایت هتلداری و تجهیزات هتل، لتونی 4

سایت هتلداری و تجهیزات هتل، لتونی 5

سایت هتلداری و تجهیزات هتل، لتونی 6

در این نظرسنجی که هنوز هم ادامه دارد تاکنون این کشور کوچک موفق شده تا 36 درصد آرا را به خود اختصاص دهد و بالاتر از کشورهای صاحب نام در صنعت گردشگری قرار بگیرد. لتونی با مساحتی حدود 65 هزار کیلومتر مربع در شمال اروپا و در حوزه دریای بالتیک از غرب از سوئد جدا می شود و با کشورهای روسیه، لیتوانی، استونی و بلاروس همسایه است. بی تردید برگ برنده این کشور در رقابت بهترین ها، مناظر زیبای آب های نیلگون و پارک ملی Gauja و پایتخت تماشایی آن؛ ریگا می باشد. این کشور با حدود 3میلیون جمعیت دارای بیش از 1000 هتل می باشد که از شبی 2 تا 1300 یورو قیمت دارند.

سایت هتلداری و تجهیزات هتل، لتونی 8

هتل پنج ستاره Radisson Blu در ریگا

اما در این رقابت که بین تمام کشورهای جهان صورت می گیرد و در انتهای فهرست نام سودان به چشم می خورد، مکزیک در رتبه دوم قرار دارد و بعد از آن ترکیه و اندونزی. در رتبه پنجم این فهرست هم انگلستان قرار دارد تا در بین پنج نام نخست هیچیک از مقاصد پرطرفدار گردشگری نباشد و نشان از افزایش علاقه مردم به تماشا و شناخت دیگر نقاط جهان دهد.

سایت هتلداری و تجهیزات هتل، لتونی 7

در این فهرست کشورهای ایتالیا، نیوزلند، برزیل، هند و کانادا به ترتیب پنجم تا دهم هستند و پس از آن ها نوبت به ایرلند، امریکا، کرواسی، سوئیس، استرالیا، کلمبیا، یونان، پرو و پرتغال می رسد که از دهم تا نوزدهم رده بندی شوند و دست آخر هم فرانسه که در رده بیستم ایستاده است!

برای تماشای این رقابت ابنجا را کلیک کنید.

 

جهانی بیاندیشیم، حرفه ای عمل کنیم
استفاده از این خبر فقط با ذکر منبع "بازار هتل" مجاز است.

نظرسنجی
کدام مشوق بیش ترین تاثیر را در جذب سرمایه گذاران ساخت و ساز هتل دارد؟
 
 
 
 
 
 
 
© کليه حقوق اين وب سايت محفوظ و متعلق به شرکت بازار هتل آرینا می باشد. RSS